Wakacje nad morzem Bałtyckim

Wakacje w Kołobrzegu położonym nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego są czymś całkowicie innym i z pewnością poza konkurencją w stosunku do innych miejsc. Turyści mają do wyboru wiele różnych kurortów oraz apartamentów, od małych wioseczek po prawdziwą metropolię. Położony na Pomorzu Zachodnim Kołobrzeg z całą pewnością zalicza się do tych miejscowości, które wyróżniają się zdecydowanie na plus. To ważne portowe miasto z długą historią i bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem turystycznym. Dlatego praktycznie każdy pretekst użyty do uzasadnienia wyjazdu do Kołobrzegu można racjonalnie, przekonująco uzasadnić.

Polacy coraz częściej sami organizują swój wypoczynek, zwłaszcza w dobie pandemii coronavirusa, także jeśli wiąże się on z wypoczynkiem nad Bałtykiem. Apartamenty Solna są dla wielu turystów możliwością połączenia wypoczynku w atrakcyjnym kurorcie z zadbaniem o prywatność, co ułatwiają apartamenty o zróżnicowanej wielkości oraz bardzo wysokim standardzie. Nie zapominajmy o unikatowym położeniu.  Zarówno na pełną reatauracji w tym To Tu To Tam starówce jak i celu pobytu – plaży jest idealne taka sama odległość. Owe nic nie znaczące 800 metrów w każdą stronę powodują, że Nasze Apartamenty Kołobrzeg są położone wprost doskonale.

Weekend nad morzem czy krótkie wakacje

Apartamenty Solna wykorzystywane są głównie przez osoby, wybierające weekend nad morzem jako formę wypoczynku w Kołobrzegu, czy nawet przez biznesmenów, którzy nie zawsze dobrze się czują w wieloosobowych hotelach. Przyjazna atmosfera, która jednocześnie zapewnia swoistą intymność, to główny powód, dla którego nasze apartamenty cieszą się tak dużą popularnością. Częstokroć także kuracjusze chcący uniknąć reżimu sanatorium wybierają naszą ofertę, gdyż ta daje im zdecydowanie większą swobodę pobytu.

Weekend nad morzem będzie zapamiętany na długo, gdy wypoczywających w apartamentach SOLNA będą budzić pierwsze promienie słońca, a w ciągu dnia szum morskich fal będzie delikatnie otulał wszystkie zmysły.

Poranki dla chcących oczywiście mogą być umilone poranną kawą w położonej na parterze Cafe Venezia. Poranny bieg na zaczynających się tuż przy budynku ścieżkach jest z pewnością kuszącą propozycją. Jeśli do tego dodamy możliwość wypożyczenia roweru i poznanie nadbałtyckiej trasy rowerowej – to nic tylko wyruszać do Kołobrzegu na weekend.