Jesienne atrakcje w Kołobrzegu.

 Jakież to mogą być te jesienne atrakcje w Kołobrzegu ? Mamy wczesną jesień jakże różną od tej zeszłorocznej. Pamiętamy wszyscy wspaniale ciepły wrzesień 2016.  Cudowne spacery wzdłuż plaży. Cóż, nie zawsze może być lato.  Deszcze i silne wiatry nie powinny nas jednak zniechęcać . Wspominałem wcześniej, że nie tylko smażeniem się na plaży Kołobrzeg stoi. Nasze Apartamenty Kołobrzeg przy ul. Solnej 11 wręcz zachęcają do korzystania z  ponad 140km ścieżek rowerowych  oraz z licznych imprez, które proponuje położone także przy ulicy Solnej Regionalne Centrum Kultury. Jesień to także doskonała pora na wędkarskie rejsy po Bałtyku.  Więcej na www.kolobrzeg-apartments.pl

Jesienne wędkarskie rejsy na dorsza.

Dla prawdziwych miłośników morza jesień to niezwykła  gratka. Nie dość, że ilość zbawiennego jodu jest wówczas największa, to dodatkowo możemy poczuć się jak prawdziwe wilki morskie korzystając z autentycznej atrakcji dla twardzieli. O czym mówię – oczywiście o jesiennych rejsach połowowych na dorsza.

Rejsy te organizowane są przez wyspecjalizowane i certyfikowane załogi. Jednostki to wygodne  jachty motorowe lub kutry rybackie zabierające na, a raczej pod pokład ok 12 osób. Port natomiast znajduje się opodal naszych Apartamentów  Kołobrzeg.

Wyprawy wędkarskie są zarówno jednodniowe w polskiej strefie morskiej, jak i kilkudniowe zahaczające o Bornholm oraz wybrzeże Szwecji.  Cóż może być prawdziwszego niż szum fal, bryza morska i niepowtarzalna atmosfera. A zdjęcia, których pozazdroszczą nam wszyscy znajomi to dodatkowa nagroda.

Nie poddawajmy się zatem i przestańmy uzależniać naszą aktywność od prognozy pogody i słoneczka na szklanym ekranie. Pakujmy się i jazda w drogę do Kołobrzegu. Tam jest zawsze coś fajnego do zrobienia. Zapytajcie się znajomych, kto pływał na kutrze rybackim?  No kto? Jesienne atrakcje w Kołobrzegu tylko czekają, żeby dla Was nastąpić. Zapraszamy www.kolobrzeg-apartments.pl[:]