[:pl]

ŚCIEŻKI ROWEROWE w KOŁOBRZEGU

Koniec wakacji to oczywiście smutny moment, ale pamiętajmy, że weekendy należą nadal do nas, zatem w drogę na ścieżki rowerowe w Kołobrzegu. Nieustannie zapraszamy do Kołobrzegu, lecz tym razem zamiast niezdrowego smażenia się na plaży, proponujemy aktywny wypoczynek i korzystanie z rowerów. Ścieżki rowerowe w Kołobrzegu to coś co zaimponowało mi podczas pierwszego kontaktu z tym uroczym miastem. Nie da się nie zauważyć, że Kołobrzeg ścieżkami rowerowymi stoi. Pod oknami naszych Apartamentów Kołobrzeg przy ul. Solnej 11c/106 znajduje się wypożyczalnia i serwis rowerowy, zatem nie musicie się Państwo obawiać, że brak bagażnika rowerowego ograniczy wasze możliwości aktywnego spędzania czasu podczas wakacji nad Bałtykiem.
Ścieżki rowerowe w Kołobrzegu są dosłownie wszędzie. Zaczynają się tuż pod apartamentem, aby się nigdy nie skończyć. Brawo dla władz miejskich za pomysł i logiczną konsekwencję w ich tworzeniu.

Dróg i ścieżek rowerowych w Gminie Kołobrzeg stale przybywa. Do wyboru mamy cztery wyjątkowe trasy, o różnym stopniu trudności i nawierzchni. Łącznie czeka na Was ponad 144 km wytyczonych szlaków rowerowych. Towarzyszy im infrastruktura w postaci ławek, toalet, miejsc postojowych i koszy na śmieci. Nie zapomniano także o tablicach informacyjnych z opisami ciekawostek przyrodniczych i historycznych.

[:]