Sunrise Festival Impreza Jakich Mało

sunrise festival

Sunrise Festival 2018 w Kołobrzegu to pozycja obowiązkowa dla fanów brzmień serwowanych od najlepszych DJ-ów. Miejsce festiwalu wschodzącego słońca po raz kolejny się nie zmieniło.

Pierwszy raz ostatni dzień zostanie uświetniony koncertami na  dwóch scenach. Trwający 3 dni festiwal zgromadzi ponad 80,000 uczestników.

Wschody i zachody na plaży przy muzyce wypełniającej nasze uszy – pięknie, po prostu pięknie.

Sunrise Festival bilety

sunrise festival

Bilety na Sunrise Festival 2018 nie są już dostępne Można je było kupić od 1 lutego na oficjalnej stronie festiwalu..

Apartamenty Solna zapraszają wszystkich klubowiczów do rezerwacji noclegu. Warto zarezerwować ten termin nawet kilka miesięcy wcześniej bo obłożenie podczas festiwalu jest ogromne.

Jak czytamy na stronie internetowej sunrisefestival.pl: – Zmieniamy formułę sprzedaży na tzw. pre-rejestrację, która trwać będzie od 1 lutego do 25 lutego. Po tym terminie otrzymacie maila z informacją czy otrzymaliście zamówioną ilość biletów oraz instrukcję do ich opłacenia. Będziecie mieli na to 3 dni czyli do 28 lutego. Wszystkie niesprzedane bilety pojawią się w starym systemie sprzedaży 1 marca w wyższych cenach i tym samym zakończony zostanie proces ich sprzedaży.

Sunrise Festival 2018 data

Kiedy i gdzie jest Sunrise Festival 2018? Festiwal zachodzącego słońca po raz ostatni odbędzie się w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Obok sceny w Amfiteatrze i na parkingu, powstanie trzecia scena, na której będą rządzić świeże nurty muzyczne. Sunrise Festival 2018 odbędzie się 27-30 lipca.

Sunrise Festival 2018 gwiazdy

Jak wynika z postu na FB organizatorzy zadbają o to, byście bawili w towarzystwie największych gwiazd.Fani wydarzenia już typują swoich kandydatów. W tym samym serwisie społecznościowych pojawiają się wydarzenia i jak na razie faworytem jest Tiesto!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu